Ręczne i artystyczne wykonanieEkologiczne techniki wykonania produktuWygląd i kształt podyktowany przez naturę Niepowtarzalność kolorystyki drewnaZachowanie naturalnych elementów drewna

O nas

Witamy na naszej stronie

Jesteśmy podkarpackim producentem artystycznych wyrobów z drewna. Od ponad 20 lat trudnimy się rękodziełem, tworząc z pasją niepowtarzalne przedmioty  z drewna. Początkowo były to rzeźby, od kilku lat caraz większą część naszej działalności zajmują przedmioty codziennego użytku – artystyczne i jednocześnie funkcjonalne naczynia drewniane, donice, stoliki. Stawiamy na ręczne, niestandardowe sposoby obróbki drewna, pozwalające na wydobycie piękna natury.  Dzięki zachowaniu naturalnych elementów drewna (sęków, pęknięć, przebarwień) możemy zapewnić klientowi różnorodność wyrobów drewnianych i udostępnić jedyny, niepowtarzalny egzemplarz wyłącznie dla niego. Możemy wykonać coś wyjątkowego, na specjalne zamówienia klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, Ewa i Bartek


Czytaj więcej
Czytaj więcej

Nasza oferta

W naszej
ofercie znajdą Państwo szeroką gamę artykułów wyposażenia wnętrz,
takich jak stoły, rzeźby i donice drewniane a także przedmioty użytkowe, takie jak misy, tace i patery drewniane idealne do serwowania potraw. Nasze produkty wykonane są ręcznie z litego kawałka drewna. Naczynia nie posiadają elementów klejonych i łączonych. Zachowanie naturalnych elementów drewna tj. przebarwień, sęków, kory lub korzenia sprawia, że każdy produkt jest unikatowy. Dla podkreślenia słoi drewna, nadania koloru, do wykończenia wyrobu często używany jest ogień lub ekologiczne farby. Łącząc te techniki możemy nadać nowemu produktowi starości. Produkt nasz jest w pełni ekologiczny.
Stworzone przez nas przedmioty mogą stać się piękną dekoracją i nadać oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu. Duże misy drewniane stanowią bardzo przydatny rekwizyt fotograficzny.

Naczynia drewniane

Drewniane donice

Rekwizyty
do sesji fotograficznych

Stoły i stoliki

Rzeźby

Inne

Nasza Galeria

Zdjęcia z realizacji


Zapraszamy do galerii
Zapraszam do galerii


Kontakt

Napisz do nas


Drewniana Finezja Ewa i Bartłomiej Pietrasz

Adres

WYSOKA STRZYŻOWSKA 420
38-123 WYSOKA STRZYŻOWSKA

Nr telefonu

+48 507 219 444
+48 882 522 158